Praktyki i staże

Zapraszamy studentów na wrześniowe bezpłatne praktyki studenckie !

Podczas praktyk studenci mają okazję zapoznać się z elementami pracy tłumacza, menedżera projektów tłumaczeniowych, handlowca. Umożliwiamy dostęp do wiedzy z zakresu przygotowania tłumaczeń uwierzytelnionych, branżowego słownictwa, oprogramowania stosowanego przez tłumaczy oraz biura tłumaczeń min. CAT, OCR, CRM i wielu innych stosowanych w naszym biurze programów.

Wymagania

– studenci kierunków filologicznych

– bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego języka obcego

– pełna dyspozycyjność w miesiącu wrześniu

– umiejętność pozyskiwania nowych klientów

Obowiązki

– tłumaczenie oraz weryfikacja projektów językowych

– pozyskiwanie nowych klientów

– pomoc przy prowadzeniu biura tłumaczeń

Oferujemy

– możliwość odbycia praktyk studenckich w biurze tłumaczeń

– proponujemy program bezpłatnych staży, podczas których w intensywny sposób studenci

mogą przyswoić sobie wiedzę z zakresu translacji, prowadzenia biura tłumaczeń oraz

pozyskiwania nowych klientów.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres praca@tlumaczenia-lodz.pl